O nas

            Benjamin Franklin zwykł  mawiać, iż na tym świecie pewne są tylko śmierć i podatki.      W tym drugim bardzo chętnie pomożemy  tak aby zawiłości podatkowe nie wpędziły nikogo    do grobu.  Nasze biuro rachunkowe zajmuje się kompleksową obsługą księgową i podatkową oraz obsługą kadrowo-płacową. Naszą misją jest wyjście naprzeciw oczekiwaniom klienta         i dopasowanie naszych usług do jego potrzeb i wymagań.


Co nas cechuje?

  • Doświadczenie w prowadzeniu księgowości podmiotów gospodarczych o różnym profilu działalności      i różnej formie prawnej udokumentowane poprzez pracę w kilku biurach rachunkowych,  na stanowiskach księgowych w firmach produkcyjno- handlowo – usługowych a także na stanowisku głównego księgowego w firmie  z obrotem zagranicznym.  
  • Solidne wykształcenie na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu o kierunku Rachunkowość          i Finanse (grono 5% najlepszych studentów w swoim roku akademicki nie jest nam obce).  Ponadto czynnie poprzez liczne szkolenia dążymy do podnoszenia naszych kwalifikacji i uprawnień dotyczących zagadnień finansowo-księgowych. Posiadamy liczne certyfikaty potwierdzające odbyte szkolenia           z zakresu rachunkowości, VAT, kadr.
  • Odpowiedzialność i solidność – powierzone przez Państwa zadania wykonujemy z należytą starannością i zaangażowaniem.

Zapewniamy:

  • Ubezpieczenie OC biura rachunkowego – ksiąg rachunkowych oraz dodatkowo uproszczonej księgowości, kadr, płac i ZUS, co zapewnia naszą wiarygodność i bezpieczeństwo.
  • Elastyczne podejście do współpracy oraz wsparcie księgowe w każdym działaniu.  Nie zostawiamy pytań bez odpowiedz oraz nierozwiązanych problemów. Krok po kroku wyjaśniamy gdzie co i jak należy zrobić.
  • Poufność otrzymywanych od Państwa danych finansowych i personalnych
  • Informację o zmianach przepisów istotnych dla Państwa działalności

 Zapraszamy do współpracy i naszego biura.